• Ново
Подарок Хартија Кеси Роденден Трговски Центар Завиткување Торби Фестивал Кеси
zoom_in

Подарок Хартија Кеси Роденден Трговски Центар Завиткување Торби Фестивал Кеси

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Опис. Дали барате торби за подароци за забави? А овие торби? . Овиеитемесарегифтбагови кои се направени од врвен хартиен материјал за . лесен и издржлив за употреба. Тиеможе да собере многу бонбони, подароци, пијалоци и други задоволства. Со рачки, можете лесно да ги носите. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : Хартија. - Големина : 25х20х12, 5см/9, 82х7, 86х4, 91ин. - Висококвалитетен хартиен материјал, безбеден и еколошки. - Практичен и издржлив, безбеден за употреба. - Торбите за подароци се изработени од висококвалитетна хартија и можат да складираат различни предмети. - Повеќе прилики користејќи, како што се плевене, банкет, годишнина, итн. - Погоден за свадба, свадба, Денот на вљубените, подарок за роденден, пакување бонбони, список за пакување подароци или излози : 10 кеси За складирање Х висококвалитетен хартиен материјал, безбеден и еколошки. Практични и издржливи, безбедни за употреба. Торбите за подароци се изработени од висококвалитетна хартија и можат да складираат различни предмети. Повеќе прилики користење, како што се плевене, банкет, годишнина, итн. Погоден за свадба, свадба, Денот на вљубените, подарок за роденден, пакување бонбони, подарок или излог.

Им се допаѓа и на купувачите..