• Ново
Јакна со целосна поштенска лесна ветерница на Avia Wind
zoom_in

Јакна со целосна поштенска лесна ветерница на Avia Wind

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Совршено за оние меѓу деновите, целосната поштенска јакна на Авиа има лесен вклопување што удобно ги поставува во текот на вашето абење на тренингот. Останете безбедни за вечерните часови и велосипедските возења со своите рефлексивни детали на задниот дел. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Должина : хитови на колк. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две вертикални џебови однапред. Карактеристики : Прилагодлив цртеж на вратот, еластични манжетни, подолги полите на задниот дел од кошулата, рефлексивни детали на грб, репелант на вода. Целосна поштенска јакна за жени од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..