• Ново
Брглопф Машка Јакна Мажи Руно Отворен Преден Дуксер Кардиган Копче Надолу Куќен Капут Зимска Топла Кадифена Надворешна Облека
zoom_in

Брглопф Машка Јакна Мажи Руно Отворен Преден Дуксер Кардиган Копче Надолу Куќен Капут Зимска Топла Кадифена Надворешна Облека

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Материјал : Оваа јакна е изработена од врвна ткаенина, обезбедувајќи меко, удобно и пријатно чувство за кожата. Ве одржува топло во текот на есента, пролетта и студените зими, сето тоа додека одржувате модерен изглед.Натпревар : се спарува со фармерки, маица и чизми. За опуштен и секојдневен изглед, спарете го со тексас или сомотски панталони. Разновидноста на кошулата ви овозможува лесно да креирате разни облеки што одговараат на различни прилики и стилови.Повод : Совршен За секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија, училиште, одмор, одмор, ноќно излегување итн., погоден заumn, зима и пролет.Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Ако имате било какви проблеми со нашата јакна, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал : Спандекс + Полиестер.Мека, лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Повод : Совршен За секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија, училиште, одмор, одмор, ноќно излегување итн., погоден заumn, зима и пролет. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте. Карактеристики : јога јакна,сомотска јакна,сина јакна од јеапан,розова универзитетска јакна,јакна од жан за мажи,јакна за мажи,машка јакна за дожд,машки долни јакни и палта,јакна од црн костум за мажи,мажи за пешачење јакна,мажи од јакна од јакна,мрежеста јакна за мотоцикли.

Им се допаѓа и на купувачите..