• Ново
Disney Baby Wishes + Dreams бебе девојче Бамби и Дизни класици Спиј 'n Плеј и однесеј ме дома, 4-парчиња, новороденчиња
zoom_in

Disney Baby Wishes + Dreams бебе девојче Бамби и Дизни класици Спиј 'n Плеј и однесеј ме дома, 4-парчиња, новороденчиња

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Не постои такво нешто како премногу симпатично! Овој новороденче подарок од Дизни има две многу меки, многу удобни облеки за да го задржи бебето удобно и лесно (родители, исто така!). Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-ПЦ. Сет вклучува : една игра за спиење и една облека за добредојде дома. Карактеристики на играње N ' : Опуштено вклопување, тркалезен врат, долги ракави, копчиња од копчиња и предниот дел, лепенка на градите, нозе; печатење на сите. Добредојдовте одлики за домашна облека : еден врв на врвот, еден пар џогери и едно капаче за појавување. Спакувано во кутија за чување, совршено за подароци. © Дизни. Сите права се задржани . Дизни 2-парчиња Вини Пох туш подарок поставен за новороденчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..