• Ново
Без граници на печатеното копче на јуниорите предниот врв
zoom_in

Без граници на печатеното копче на јуниорите предниот врв

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Изберете печатење и стил. Копчето на копчето „Не граници“ се одликува со мешавина на забавни отпечатоци, смели бои и ракав на јазичето за да го направи овој опуштен предниот дел на врвот на врвот на степенот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи предна плоча со големина M. Шири јака. Џеб на градите. Кратки ракави. Контраст за печатење. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Предниот дел на копчето за кратки ракави на Јуниор од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..