• Ново
Аванти Пијалаци Центар, Може Капацитет, во Нерѓосувачки Челик Со Црна Кабинет
zoom_in

Аванти Пијалаци Центар, Може Капацитет, во Нерѓосувачки Челик Со Црна Кабинет

DEN 10544.00

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги вашите омилени пијалоци во близина во овој компактен центар за пијалоци од 5,0 кубни стапки со рамка од нерѓосувачки челик и врата од калено стакло со двојно стакло Од Аванти. Совршен мини фрижидер што може да се заклучи за канцеларија, студентски дом, човечка пештера, барака, бар, спална соба или каде било ви треба малку дополнителен простор за ладење и складирање на фрижидерот.Лесно прегледајте го изборот на пијалоци преку стаклената врата. Користете ги прилагодливите, отстранливи полици за да организирате пијалоци за лесен пристап во текот на денот. Овој компактен фрижидер содржи 130 12 мл. лименките имаат автоматско одмрзнување, така што вашите пијалоци остануваат совршено разладени. Изберете ги вистинските поставки со притискање на копче и следете ја температурата со ЕЛЕКТРОНСКИОТ ДИСПЛЕЈ ЗА СЛЕДЕЊЕ на температурата. 5.0 кубни. фт. капацитет. Држи до 130 лименки. Прилагодлива контрола на термостатот : 37° - 65° F. Електронска контрола и приказ за следење на температурата. Долг живот/кул предводено внатрешно осветлување со прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Реверзибилна, двојно стакло калено стакло врата. Три прилагодливи/отстранливи полици. Безбедносна брава на дното на вратата. Покриено од 1-Годишниот Производител На Аванти Ограничена Гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..