• Ново
Мајчин Ограничено Издание Навлажнувачки Регенератор, Бонбони Трска, Сулфат Слободен, Парабен Слободен, 16. фл оз
zoom_in

Мајчин Ограничено Издание Навлажнувачки Регенератор, Бонбони Трска, Сулфат Слободен, Парабен Слободен, 16. фл оз

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Само за ограничено време, Мајчин ја претставува Својата празнична колекција која вклучува нега на коса за најубавото време за вашата коса. Без оглед на сезоната, Мајчин го одржува чист, едноставен и ефикасен. Пробајте го Нашиот Навлажнувачки Шампон За Бонбони Трска и Навлажнувачки Регенератор За Бонбони Трска. Без разлика на се, вашата празнична рутина за нега на коса сигурно ќе ги натера ангелите да пеат. Како и Сите домашни производи за нега на коса, тој е без сулфати, парабени, силикон и боја, и е вегански и без суровост. Нанесете великодушно на влажна коса, оставете да отстои 3-5 минути и исплакнете ја чистата. Како мириса овој регенератор? Освежителна пеперминт и наплив на слатка ванила. Сите единаесет пајпери не можат да престанат со цевки за тоа колку прекрасно мириса овој празничен мирис!. Мајчин Ограничено Издание Празник Колекција. Без сулфирани сурфактанти. За сите родови, мажи и жени.

Им се допаѓа и на купувачите..