• Ново
Млазница за греење со средна должност Radnor 10-MFA
zoom_in

Млазница за греење со средна должност Radnor 10-MFA

DEN 1983.84

Износ
check Во продавницата.

Глава за греење со мулти-пламен за третман на топлина, зацрвстување и подготвување. Секоја млазница има свој вграден спирален миксер, дизајниран за големината на врвот и карактеристиката на пламенот. Користете само со ацетилен гас. Млазница за греење со средна должност Radnor 10-MFA.

Им се допаѓа и на купувачите..