• Ново
Солидна мечка на момчињата за новороденчиња RB79501N Sport Sandal
zoom_in

Солидна мечка на момчињата за новороденчиња RB79501N Sport Sandal

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Sport Sport Sound Sport Sandal Sport Sport Sport Sport Sport Sport Sport е спортска двојна лента со затворање на кука и јамка за лесен и исклучен стил. Затворање на кука и јамка PU горната гума од надворешната страна. Удобно : Неговите висококвалитетни материјали за подлога ги тера да останат удобни во текот на целиот ден . Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во многу различни прилики . трајни : Стапалата ќе траат низ месеци на абење и солза и многу повеќе! .

Им се допаѓа и на купувачите..