• Ново
Модни врвови на Minnie Mouse, кратки и печатени легла и со натпревар, сет на облека од 4 парчиња
zoom_in

Модни врвови на Minnie Mouse, кратки и печатени легла и со натпревар, сет на облека од 4 парчиња

DEN 231.84

Износ
check Во продавницата.

Вашето мало девојче ќе го сака овој сет на Мини 4 парчиња. Симпатичните графички маички Мини, печатените шорцеви и цветни печатени хеланки на Капри сите се мешаат и совршено се совпаѓаат. Вашата ќерка има слобода да се спари заедно што сака со овој сет од 4 парчиња! Супер удобните парчиња во овој сет на облека се совршени за еден ден во паркот или се дружат со мама! Сет од 4 парчиња. Мини цветни тимови. Шорцеви од шут. Капри за нозе. Tees : Памук 60%, полиестер 40%. Шорцеви : Памук 60%, полиестер 40%. Легање : Полиестер 92%, Jerseyерси на праска Спандекс 8%. Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Ниско железо на обратно.

Им се допаѓа и на купувачите..