• Ново
Избор на родители Икони за момчиња икони, 4-пакувања
zoom_in

Избор на родители Икони за момчиња икони, 4-пакувања

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Секој добар оброк треба да се јаде и да не се носи на облеката на бебето. Сетот на овој родител 4 пакет за момчиња сет на Boy Boy Icon има светла палета на бои. Позитивните изреки за став, Бибс, има квалитетно вез и апликации. Тие ќе ја заштитат облеката на бебето од дамки од млеко, додека ќе помогнат да ги задржат градите суви. Материјалот е мек за кожата на бебето кога размачка или брише вишок млеко и карана што дриблира по брадата на бебето. Двете плетени ткаенини и полиестер исполнети со внатрешни слоеви, ги прават овие биб апсорбираат и удобни за носење на бебето. Меката кука и јамка лесно затворањето на грбот го одржуваат биб на место и исто така го олеснува отстранувањето. Тие можат да бидат измиени со машина на ладниот циклус и да се фрлат во фен на ниско ниво за лесно одржување. Избор на родители 4 ПК. Момци икони Биб постави светла палета на бои. Мека за кожата на бебето. Квалитетно вез и апликации. 2 плетено плетено ткаенина. Полиестер исполнета конструкција на внатрешни слоеви. Затворање на мека кука и јамка.

Им се допаѓа и на купувачите..