• Ново
Девојки mi & mingle hacci врвот со рабни ракави на манжетни и отпечатени хеланки
zoom_in

Девојки mi & mingle hacci врвот со рабни ракави на манжетни и отпечатени хеланки

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со 2 парчиња облека од оваа девојка поставена од еден чекор напред. Врвот со долг ракав и пар хеланки се вклучени во овој координиран сет за голема вредност и погодност. Врвот е изработен од супер-мека ткаенина Хачи за целодневна удобност и има сет на дупки на палецот на манжетните за ракави за да остане на место додека таа е во движење, додека хеланките имаат стилски печатен образец низ целиот и кавга Бесплатна покриена еластична лента за половината. Овој сет на облека за девојчиња е достапен во разновидни стилови и е одличен додаток на нејзината есенска и зимска гардероба. Еден чекор на девојчињата „Mix & Mingle“ 2 Piece Hacci Top со ракави ракави на манжетни и печатени хеланки Сет : Топ : 100% акрилик. ХЕЛГИ : 92% полиестер, 8% спандекс. Сет на облека со 2 парчиња. Врвот : Фабрична фабрика. Графички нанапред. Долги ракави со манжетни со ребра и дупки со палецот. Деколте со ребрести лажички. Ребреста директно полите. Легави : Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..