• Ново
Работа за тркала за 1999 година- Volkswagen VW Jetta во црна челик раб директно вклопување
zoom_in

Работа за тркала за 1999 година- Volkswagen VW Jetta во црна челик раб директно вклопување

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Овие тркала подготвени на патот е темелно тестирано за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена на OEM. Целиот наш производ овде на Road Ready е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркалата, сензори TPMS, Hubcaps, lug ореви и гуми. Служејќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од врвните даватели на тркала во земјата. Чувствувајте се безбедно кога го купувате вашиот производ, денес купувајте пат на патот! Детали за производот : Производство Број : 560-69723 PART Терминологија ИД : 7644 ID на бренд AAIA : HBCH⇒Compatibal - сите наши наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата ОЕМ опрема. ⇒ Безбедност - Ние ги произведуваме сите наши бандажи со густ дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. ⇒ Вкупно перформанси - Прецизноста на нашето производство, издржливоста на нашиот челик и легура и нашиот совршен дизајн на ОЕМ е она што нè одделува од конкуренцијата. Дополнителни карактеристики Боја : Црна. Заврши : насликано.

Им се допаѓа и на купувачите..