• Ново
Нема граници за машка и голема машка истегнување на двојките на шорцеви, до големина 5xl
zoom_in

Нема граници за машка и голема машка истегнување на двојките на шорцеви, до големина 5xl

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Облеката обоена со облека со кисело миење ги истакнува овие шорцеви за влечење за мажи од без граници. Супер-меки за целодневна удобност, овие шорцеви за мажи имаат еластична половината и влечење за прилагодливо вклопување. Ткаенина од памук со навестување на истегнување лесно се движи со вас без разлика дали сте легнати или во движење. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 8 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Faux лета; мек, дизајн на истегнување; Облека обоена со миење на киселина. Мажите се протегаат од шорцеви од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..