• Ново
Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со широки нозе
zoom_in

Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со широки нозе

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Како и секој добар тренд што вреди да се повтори, панталоните со широко нозе се воскреснување и сите ние сме во слободни панталони за џемпери со широки нозе, завршени со висок половината за воздух на самоуверен нехаланс. Исклучиво на. Материјал : 59% BCI памук/20% најлон/19% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 25-1/2 "Инемам. Затворање : Еластична половината со врзана вратоврска. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : половина кардиган бод; широка нога. Бесплатни панталони за џемпери со широки нозе за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид на Моден бренд. Оној што е убав како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слое и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..