• Ново
Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна
zoom_in

Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна

DEN 2224.00

Износ
check Во продавницата.

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечност 7,75 инчи заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова кутија - црна.

Им се допаѓа и на купувачите..