• Ново
&М Б&М Супер Должност Менувач Кабел-5-Нога Должина-Црна
zoom_in

&М Б&М Супер Должност Менувач Кабел-5-Нога Должина-Црна

DEN 2799.84

Износ
check Во продавницата.

За повеќето ББ Супер тешко црно домување нуди модерен изглед на вашиот ентериер. Се одликува со големо термопластично куќиште со дијаметар од 0,375 инчи, кое е помалку склоно кон свиткување од другите кабли на брендот. Спирална рана челична влакно внатрешниот кабел е претходно подмачкан за непречено функционирање и лесни смени. Нуди до 50 проценти помалку реакции од конкурентните кабли кои ви даваат позитивни смени. Тешки 1000 фунти. повлечете ја јачината внатрешен кабел со ротирачки занишани краеви што се користат за долг работен век на кабелот.

Им се допаѓа и на купувачите..