• Ново
Кали_стор Џемпер Пуловер Мажи Џемпер За Мажи Winter Зима Гроздобер Лента Џемпер Пуловер Лабава Долга Ракав Плете Дуксер WH2, L
zoom_in

Кали_стор Џемпер Пуловер Мажи Џемпер За Мажи Winter Зима Гроздобер Лента Џемпер Пуловер Лабава Долга Ракав Плете Дуксер WH2,

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Менс Aut И Зима Цврст Мек Џемпер Со Маица Флексибилност Со Еднобојна Блиска Фитинг Врвот Плус Големина Палта за Менструација : Aut и зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР КАРАКТЕРИСТИКИ На Џемпер-врат на екипажот со Навој/Дебел плетен џемпер/Класичен дизајн/Еластичен ребрест полите. Цврстата боја го прави плетениот џемпер од овие машки кабли класичен и разноврсен. НАТПРЕВАР-овој зимски џемпер можете да го усогласите со свечена облека, секојдневни панталони и фармерки за да создадете класична и елегантна облека. Повод-Разни бои И класичен дизајн го прави овој машки класичен џемпер погоден за секојдневни/работа/дома/забава/на отворено и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..