• Ново
1 4ин Замена На Растојание Од Алуминиумски Чистачи За Јаглехидрати со 1 8 инчен Отвор
zoom_in

1 4ин Замена На Растојание Од Алуминиумски Чистачи За Јаглехидрати со 1 8 инчен Отвор

DEN 863.84

Износ
check Во продавницата.

1/4ин Замена На Растојание Од Алуминиумски Чистачи За Јаглехидрати со 5 1/8ин Отвориспецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Спејсерматеријал За Чистење Воздух : Алуминиумска Боја : како што е прикажано на сликата : се Вклопува со 5 1/8ин Отвор На Карбуратор За Дупка со 5 1/8ин Отвор На Карбуратор За Демон со 5 1/8ин Карбуратор Отворање За Картер Со 5 1/8 Во карбуратор отворање за Рочестер Со 5 1/8 Во Карбуратор Отворање Пакет Листа : 1 X Воздух Почиста Растојание О-Форма Морски Дизајн, Одлични перформанси запечатување, сигурен За Употреба. Лесна инсталација без дополнително прилагодување, погодна за употреба. Стабилни карактеристики, професионални перформанси, висока сигурност. Тоа директно може да го замени стариот или скршен воздух почист растојание. Квалитетен алуминиумски материјал, цврст, антимонополски и издржлив за употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..