• Ново
Најдобри материјали за домашни миленици за домашни миленици и скали со сертифицирана пена за кучиња и мачки, 4-чекор, беж
zoom_in

Најдобри материјали за домашни миленици за домашни миленици и скали со сертифицирана пена за кучиња и мачки, 4-чекор, беж

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Lounging Made Easy Имајте мало куче или кученце кое има грубо време обидувајќи се да се качи на тој удобен кауч или кревет? Тогаш тие ќе ги сакаат овие скали за миленичиња од пена! Изберете помеѓу 3-чекори, 4-чекори и 5-чекори конфигурации за да одговараат на висината на вашиот мебел и да го олесните животот за вашиот крзнен пријател. Но, овие не се ваши обични чекори за кучиња. Користевме комбинација од највисок квалитет на пена од пена и ултра-мека руно ткаенина за да создадеме рампа што е лесна на зглобовите на вашето куче, обезбедува доволно влечење за искачување без лизгава и нуди максимална издржливост. Сега не мора да доаѓате на спасување секој пат кога вашето кученце сака да ви се придружи на каучот! Прекрасен допир без оглед на вашиот декор, без оглед на вашата шема на бои, ќе ги најдете вистинските скали за миленичиња од нашата колекција за да се мешаат. Печати, бели и 2 отпечатоци од шепа. И најубавиот дел за сето тоа? Можете да го вклучите изгледот кога сакате! Ние нудиме капаци за замена за скалите за миленичиња во сите дизајни, давајќи ви слобода да ги мешате работите. Еве повеќе одлични карактеристики на нашите скали за домашни миленици : - Анти -лизгање на дното и 15 ”или 16 " ширина обезбедуваат одлична стабилност. - доволно нежни за употреба од домашни миленици со артритис или проблеми со зглобовите. - Надворешниот капак е лесно отстранлив и машината што се пее. - Мека пена спречува какви било болни моменти во случај да се судрите во скалите.-може лесно да се премести од една просторија во друга. Дајте му на вашето домашно милениче лесен пристап до сите мали удобности со нашите ултра избришани и добро изработени скали за кучиња. Ослободете го стресот : Нашите скали се совршен додаток за да им помогнеме на миленичињата да го достигнат тој висок кревет или каучот! Достапни во конфигурациите од 3 чекори, 4-чекор и 5-чекори за лесно да одговараат Притисок врз шепите и зглобовите. Заштедете време : Секоја покривка на скалила е отстранлив и машински миење! Нема повеќе чистење на нечистотија и крзно со рака . Декорирајте го вашиот дом : Достапно во 4 стилски обрасци и 8 бои за да одговара на личноста на вашиот дом! Квалитет на кој можете да му верувате : со материјали од премиум одделение и овластена пена за сертифицирање за да се обезбеди трајност на животниот век.

Им се допаѓа и на купувачите..