• Ново
Лесни улични сандали со леббек
zoom_in

Лесни улични сандали со леббек

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Kehlani By Easy Street го поставува трендот за сандали за летни удобност. Дизајниран со детали во умот, Кехлани ви дава супер светла и флексибилна занаетчиска конструкција совпаѓање со уникатен дизајн на Slingback. Зашиената потпетица до пети со нозе и прилагодливата тока ќе ги натера нозете да одат удобно со совршено вклопување. Лесна надворешна плоча. Прилагодлива тока со gore за прилагодено вклопување. Уникатен дизајн на Slingback.

Им се допаѓа и на купувачите..