• Ново
Детско место момчиња атлетски џогер, големини xs-xxl
zoom_in

Детско место момчиња атлетски џогер, големини xs-xxl

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Детското место на момчињата на момчињата на момчињата, термичкиот стакло со држачи, 2-пакет, ќе направи одличен додаток во есенските и зимските месеци. Термичкиот материјал на руно ќе го задржи вашиот син топол на училиште или додека се опушта дома. Ogогрите имаат две џебови, прилагодлива лента за половината за удобно вклопување и детали за ленти за модерен изглед. Thermalогер на ова момче од руно е направено од мешавина од полиестер во руно, што е машинско миење и лесен за одржување. Манжетни за нозе. Прилагодлива лента за половината. 2-џебови.

Им се допаѓа и на купувачите..