• Ново
Капрезе Палацо Панталони За Жени Памучни Ленени Секојдневни Панталони Еластичен Струк Плисирани Лабави Харем Панталони
zoom_in

Капрезе Палацо Панталони За Жени Памучни Ленени Секојдневни Панталони Еластичен Струк Плисирани Лабави Харем Панталони

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Нога Долга Панталони, Лабава Повик Панталони, Плажа Бохо Харем Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Шема : Еднобојна : Кафеава, Виолетова, Црвена, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Памучен Струк : Висока Должина На Половината : Целосна Должина Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Јогафеатури : 1. Материјал : Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски харем панталони, секојдневни палацо панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со еднобојна, еластична висока половина, чаден висок пораст, права широка нога, дневни панталони со џебови,палацо панталони со висок струк за жени, течни панталони удобни и шик.4. Женските широки панталони за нозе се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека И Еластична, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Широки Панталони За Нозе Со Џебови, Лабави Удобни Панталони За Пижами За Слободно Време, Палацо Панталони Со Висок Струк, Боемски Долги Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Оваа Директно Широка Нога Панталони Може Да Биде Добро Усогласена Со Речиси Сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Ками Врвот, Култура Врвот За Еден Неврзан Трендовски Изглед. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..