• Ново
Автомобил Покрив Светла УСБ Ноќна Светлина Ѕвезда Проектор Ноќно Светло Преносни Прилагодливи Романтични Внатрешни Светла За Автомобили
zoom_in

Автомобил Покрив Светла УСБ Ноќна Светлина Ѕвезда Проектор Ноќно Светло Преносни Прилагодливи Романтични Внатрешни Светла За

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Материјал : акрилна моќност : 5 (W)Напон : 5 (V)Струја : 0,2 (А)Боја : црвена, сина ѕвездената светлина создава романтична атмосфера за покривот или куќата на вашиот автомобил, а може да се користи и за украсување родендени или празнични забави.Преку ротирање на главата На Ѕвездената Светлина, можете да уживате во многу модели на проекција. Усб-светлото за автомобил е исто така многу мало, а мини светлото ви овозможува да носите и да создадете изненадување насекаде. приклучете ЈА светлината НА атмосферата НА лер во СИТЕ УСБ-интерфејси Лесни и флексибилни, може да се прилагоди од повеќе агли. Ноќното Светло На Ѕвездениот Проектор има слободно закривен дизајн што може да се користи за прилагодување на која било насока на внатрешното осветлување. Ѕвезденото ноќно светло може да создаде романтична атмосфера со ѕвезден ефект за таванот на вашата соба или покривот на автомобилот, што е многу интересно и може веднаш да ја осветли атмосферата. Оваа Ѕвезда Проектор Светла може да биде како посебен подарок за вашите пријатели или деца.

Им се допаѓа и на купувачите..