• Ново
Женски Костими За Капење Женски Печатен Стомак И Предиво Висок Струк Ретро Здолниште Плус Големина Костим За Капење Со Шорцеви За Пливање Сплит Костим За Капење
zoom_in

Женски Костими За Капење Женски Печатен Стомак И Предиво Висок Струк Ретро Здолниште Плус Големина Костим За Капење Со Шорцеви

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Женски Печатен Стомак И Предиво Ретро Здолниште Со Висок Струк Плус Големина Костим За Капење Со Шорцеви За Пливање Сплит Костим За Капењеповеќе проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив.2.печатени, Стомак, Предиво, Висок Струк,Висок Струк, плус големина ,со гаќички, поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка.3. Шупливи половината, Назад чипка декорација. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. Високо исечена нога, прави вашите нозе да изгледаат подолги.4. Анти-лента, отсечена, секси и трендовски, прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот.5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Информации за производот : Пол : Женска Сезона : летен костим за Капење тип : дводелен костим за капење материјал : Полиестерзиза : L-5 XLColor : blue Design : Чипка, Анти-лента, висок пресек, отсечен, Покажи половината,печатени,плус големина, Стомак,Предиво,Висок Струк,Висок Појас : тип На Секси поддршка : жица слободна прилика : одмор на Плажа, облека за плажа, Базен, Забава Во Базен, Спа Центар, Нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден Месец Итн.Пакетот вклучува : 1сет голем костим за капење (содржи подлога за градите) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!●Табела Со големини ● Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Половината : 92cm/36.22 " Колк : 114cm/44.88". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Половината : 98cm/38.58 " Колк : 120cm/47.24". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46 "Половината : 104cm/40.94" Колк : 126cm/49.61". Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82 "Половината : 110cm/43.31 " Колк : 132cm/51.97". Големина : XXXXL Биста : 130cm/51.18 "Половината : 116cm/45.67 " Колк : 138cm/54.33". Големина : XXXXXL Биста : 136cm/53.54 "Половината : 122cm/48.03 " Колк : 144cm/56.69". За Големината : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL. Костим За Капење За Жени,Женски Костими За Капење, Покривање Костими за Капење За Жени, Женски, Костими За Капење Жени, Прикривање За Костими За Капење За Жени. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Ве молиме погледнете ја нашата Детална Табела со Големини под описот на производот Или Последната Слика На Производот пред Да Ја Купите.

Им се допаѓа и на купувачите..