• Ново
Хемотон Електрична Пумпа За Гради Силикон Заменете Ги Додатоците Делови Од Пумпата За Патка За Бебе
zoom_in

Хемотон Електрична Пумпа За Гради Силикон Заменете Ги Додатоците Делови Од Пумпата За Патка За Бебе

DEN 685.12

Износ
check Во продавницата.

Опис.  . Оваа ставка е произведена специјално за пумпа за гради. Тие можат да помогнат во собирањето мајчино млеко. Изработени од материјал за храна, тие се безбедни и издржливи, како и практични за употреба. Дизајнот на контра-проток и патка може непречено да го собере мајчиното млеко. Вентилите се прицврстени безбедно на градите. Нема повеќе паѓање вентили. Карактеристики .  . - Боја : бела. - Материјал : Силикон. - Големина : Прибл. 4х3х3см. - силиконскиот материјал е безбеден и за мајката и за бебето. - Дизајнот на контра-проток и патка може да помогне во непречено собирање на мајчиното млеко. - Таа е погодна за рачна и електрична пумпа за гради . - Површината на производот е полна матирана, транспарентна и без бруси. - Кога чистите, користете чиста вода и измијте ги тенките врвови со прстите. Не користете тврди четки. силиконскиот материјал е безбеден и за мајката и за бебето. Дизајнот на контра-проток и патка може да помогне во непречено собирање на мајчиното млеко. Таа е погодна за рачна и електрична пумпа за гради. Површината на производот е полна матирана, транспарентна и без бруси. Кога чистите, користете чиста вода и измијте ги тенките врвови со прстите. Не користете тврди четки.

Им се допаѓа и на купувачите..