• Ново
Сива Везена Декоративна Модерна Плоштад Фрли Перница Покрива Вез Перница Перница Случаи За Кауч Софа Спална Соба Дневна Соба Автомобил
zoom_in

Сива Везена Декоративна Модерна Плоштад Фрли Перница Покрива Вез Перница Перница Случаи За Кауч Софа Спална Соба Дневна Соба

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Фрли перници додадете визуелен акцент, истовремено правејќи го вашиот кауч поудобен.Тие, исто така, вибрираат со стилот на просторот, без разлика дали преку текстура, боја, форма или други елементи на дизајнот. . Премиум Материјал 100% полиестер, кој може да обезбеди мекост и е мек на допир. Квалитетот на капаците е изработен од висококвалитетен, густ, добро зашиен и добро изработен. . Перница Инсерти : Не Се Вклучени. Исклучителен Везен Дизајн Модерен декоративен дизајн на вез. Тоа ќе додаде пријатно чувство во вашиот дом. Текстурите и украсите создаваат длабочина меѓу перниците и му даваат на каучот поинакваesетика. . Можете да го користите за кауч, софа, спална соба, дневна соба. Скриен Патент Овие полиестерски навлаки за перници се дебели, удобни и издржливи, со добро зашиени невидливи патенти што го олеснуваат додавањето влошки за перници. И многу скриен патент овозможува перење. Прочитај повеќе Прочитај Повеќе Висококвалитетен Материјал : 100% полиестер, кој може да обезбеди мекост и е мек на допир. Квалитетот на капаците е изработен од висококвалитетен, густ, добро зашиен и добро изработен. Перница Инсерти : Не Се Вклучени. Скриен Патент : овие полиестерски навлаки за перници се дебели, удобни и издржливи, со добро зашиени невидливи патенти што го олеснуваат додавањето влошки за перници. И многу скриен патент овозможува перење. Исклучителен Везен Дизајн : Модерен декоративен дизајн на вез. Тоа ќе додаде пријатно чувство во вашиот дом. Текстурите и украсите создаваат длабочина меѓу перниците и му даваат на каучот поинакваesетика. Можете да го користите за кауч, софа, спална соба, дневна соба. Корисни Совети : Различна големина на перница ќе одговара на повеќето каучи. При изборот на влошка за квадратна перница, се препорачува да се зголеми големината за два инчи, така што вашата перница ќе изгледа полна и полна. На пример, куќиштето за перница е 18 на 18 инчи, можете да изберете влошка од 20 на 20 инчи. Лесно За Нега : навлаките за перници се перат во машина, само не заборавајте да користите ладна вода и да ја исушите на ниско ниво.

Им се допаѓа и на купувачите..