• Ново
Котони Женски Сјајни Врвови На Резервоарот Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клубска Облека
zoom_in

Котони Женски Сјајни Врвови На Резервоарот Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клубска Облека

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Женски Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клубска Облека. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . . .  .  . јадења : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : . Сезона : Лето. Пол : Жени . Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Над Коленото. Тип На Шема : Цврст. >. Што добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат. . Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Големина шема : . . Котони Жени Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клуб Облека.

Им се допаѓа и на купувачите..