• Ново
Дрвен Љубовен Знак Рустикален Ѕид Декор Самостоен Збор Уметност За Домашна Спална Соба Дневна Соба Декор Бела Маса Декорација Божиќна Топка Сет Бебиња Втор Божиќе
zoom_in

Дрвен Љубовен Знак Рустикален Ѕид Декор Самостоен Збор Уметност За Домашна Спална Соба Дневна Соба Декор Бела Маса Декорација

DEN 717.28

Износ
check Во продавницата.

Пакетот вклучува : . 1x Дрвен украснеутрален Украс Комплет РАКОТВОРБИ : Изработени ОД Дрвени И Спреј Обоени,Што Не Се Деформира Лесно и Може Да се Зачува Долго време,А Рабовите Се Ситно Полирани, Се Извонредни и Мазни. Големина : Секоја Скулптура Мери Околу : 20х10см, Таа е Вистинската Големина и Лесно Се Забележува. ПОДАРОК : Овој Знак За Љубовен Збор Е Добра Идеја Подарок Или Сувенир за Годишнина,роденден,свадба,Свршувачка, Празници Итн. Кажете "љубов" На Сосема Нов Начин. `+100% ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-Секој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одговориме Со Решението Во Рок Од 24 Часа. Зошто Да Не Пробате?. ПОВЕЌЕ СЦЕНАРИЈА : Стилски и Модерен Дизајн,совршени за Украсување На Вашиот Дом,канцеларија,работна површина,влез,полица за книги,Центар за забава,куќа на фарма,Каде и да ви Треба.

Им се допаѓа и на купувачите..