• Ново
- Женски Тркачки Резервоар Топ-Канзас Девојка
zoom_in

- Женски Тркачки Резервоар Топ-Канзас Девојка

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

НИБ-Женски Тркачки Резервоар Топ - Канзас Девојка Дами Тркачки Резервоар Врвот. Лесна Памучна Поли Ткаенина. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. Искинете ја етикетата. Ткаенина перат. 30 Синглови. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Отворот За Рака И Деколте. Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообврзувачки шевови. НИБ-Женски Тркачки Резервоар Топ - Канзас Девојка Дами Тркачки Резервоар Врвот. Лесна Памучна Поли Ткаенина. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. Искинете ја етикетата. Ткаенина перат. 30 Синглови. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Раката И Деколте. Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообврзувачки шевови. Од Нашата Идеална колекција тоа е свесно за цената и не жртвува удобност. Достапно во широк спектар на бои за да се комплиментира секоја гардероба, блузите за резервоари за тркачки тркачи на овие жени обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој женски резервоар за тркачи Во Канзас Е за жени како суштинска употреба на секојдневниот врв. Ние носиме големини ДО 2 XL. можете да го носите овој спортски изглед на тркачка врата модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат секојдневно основите, И Канзас Девојка печатење е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Им се допаѓа и на купувачите..