• Ново
Фиа Ад. SL62-ЦРВЕН FIASL62-ЦРВЕН 14-СИЛВЕРАДО СИЕРА 1500 15-ГМ SL ЗАДЕН W ОТСТРАНЛИВ КАПАК НА СЕДИШТЕТО НА СЕДИШТЕТО ЦРВЕНО
zoom_in

Фиа Ад. SL62-ЦРВЕН FIASL62-ЦРВЕН 14-СИЛВЕРАДО СИЕРА 1500 15-ГМ SL ЗАДЕН W ОТСТРАНЛИВ КАПАК НА СЕДИШТЕТО НА СЕДИШТЕТО ЦРВЕНО

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Фиа Ад. 14-16 СИЛВЕРАДО/СИЕРА 1500/15-16 ГМ 2500/3500 СЛ ЗАДЕН 60/40 В / ОТСТРАНЛИВ КАПАК НА СЕДИШТЕТО НА ПОТПИРАЧОТ ЗА ГЛАВА Црвен Капак На Седиштето Кожен Обичен Капак На Седиштето Кожен Лајт Прилагоден Капак На Седиштето; Кожа; Црвено/Црно; Поделено Седиште 60/40; Адџ. Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Обложен Грб и Потпори за Перничиња За Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Им се допаѓа и на купувачите..