• Ново
WC ТОАЛЕТ СЕДИШТЕ ШАРКА ФИТИНЗИ БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ ШАРКИ КОМПЛЕТ Z4M6
zoom_in

WC ТОАЛЕТ СЕДИШТЕ ШАРКА ФИТИНЗИ БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ ШАРКИ КОМПЛЕТ Z4M6

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Тип : Тоалет Седиште Шарка Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Sliver WC Тоалет Седиште Врвот Фикс Фитинг Шарка ПАКЕТ DIY;Замена за назад кон ѕид или ѕид обесени тоалет тави;Замена шарки И добро ореви за назад кон ѕид или ѕид обесени тоалет тави;div>должина На Завртката : 40mm; црна гума одредување : 48mm; Одлично за скршени или стари шарки тоалет седиште;Одговара за повеќето Стандардни Тоалетни Седишта Со Врвна Шарка;Вклучен Пакет : 2 Парчиња Фитинзи за Шарки за Тоалетни Седишта Поправете Wc Фитинзи за шарки за тоалетни СЕДИШТА комплет шарки за брзо ослободување z4m6.

Им се допаѓа и на купувачите..