• Ново
Логото На Воздухопловните Сили На Сад Атлетска Сива Кошула-3XL
zoom_in

Логото На Воздухопловните Сили На Сад Атлетска Сива Кошула-3XL

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Uinted Изјави Воздухопловните Сили Темно Сиво лого На Athската сива кошула6 oz/yd2 10 oz/ly 203 g/m290% Памук/10% Полиестер Помек Чувствителност-во ребро јака со лента од рамо до рамо ракав со двојна игла и долен хемпресрен за да се минимизира намалувањето на етикетата на етикетата Дизајн Површина За Печатење до 15x17 отпечатена во Сад Прилагодено Дизајниран. Печатени ВО САД. Висококвалитетни ОТПЕЧАТОЦИ ОД ДТГ . Долготрајни.

Им се допаѓа и на купувачите..