• Ново
Шорцеви За Жени Трендовски Женски Тексас Печатење Кратки Летни Средни Половини Растегливи Џебови Жан Шорцеви За Жени Со Висок Струк, Розова, М
zoom_in

Шорцеви За Жени Трендовски Женски Тексас Печатење Кратки Летни Средни Половини Растегливи Џебови Жан Шорцеви За Жени Со Висок

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

♠ [СТИЛСКИ] со својот елегантен дизајн и разновидноста на бои, Шорцевите додаваат стилски допир на секоја облека.секојдневно носење / секојдневен / дневен изглед / плажа/ отворено / работа / канцеларија / училиште / дома / дневна / шопинг / шопинг / запознавање / одмор / одмор / забава / матурска / клуб / паб / клупска облека / ноќно излегување / коктел / враќање дома / патување / патување / подароци / подароци / модна фотосесија / шик улична облека- - - - - Инструкции За Нега - - - чувајте ја облеката во најдобра состојба,машинско перење или рачно измијте го во вода од 30 степени, висат за да се исушат во сенка, забрануваат белење.♠ [ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ] Шорцевите лесно се мијат и одржуваат, не бледнеат или не се намалуваат, обезбедувајќи го неговиот квалитет и издржливост.● Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот и др.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Женски Цврсти Шорцеви Со Широк Струк Со Широк Струк Обични Плисирани Шорцеви Со Џеб Добијте Шорцеви Со Низок Полите На Жените Шорцеви Со Низок Струк Со Висок Струк Женски Шорцеви Обични Летни Искинати Растегливи Фармерки Шорцеви Со Излитени Рабови.Шорцеви 11 Виолетови Ела Шорцеви Со Странични Процепи Во Градината 12 76.✚ Доколку имате некаков проблем со превозот или услугата, слободно контактирајте не.♠ [ЛАДЕЊЕ] Совршено За жешките летни денови, Шорцевите овозможуваат правилен проток на воздух и ве одржуваат ладни во текот на целиот ден. Женски Атлетски Шорцеви, Удобни Шорцеви За Теретана Што Ја Отстрануваат Влагата За Жени, 2,5 " Женски Секојдневни Еластични Шорцеви Фармерки Со Преклопен Раб Со Висок Струк Женски Шорцеви Летни Модни Дами Фармерки Со Градиент Со Висок Струк Гроздобер Секојдневни Широки Шорцеви Со А-Линија (Боја : , Големина : С Код) Мини Шорцеви Со Ленти, Црна, 103.Полиестер € Стил : Мода, секојдневен quit : одговара на точно на големината€ Сезона : Пролет, Лето♠ ♠ ♠- - - - Предност На Производот - - - ♠ ♠ ♠ ♠ [удобно] изработени од висококвалитетна Ткаенина за Дишење, мека и пријателска за кожата, шорцевите обезбедуваат максимална удобност за целодневно носење.

Им се допаѓа и на купувачите..