• Ново
Викерман 13.75 Црвен Стиропор Сјај Снегулка Божиќ Украс
zoom_in

Викерман 13.75 Црвен Стиропор Сјај Снегулка Божиќ Украс

DEN 127.84

Износ
check Во продавницата.

Викерман 13.75" Црвен Стиропор Сјај Снегулка Божиќ Украс. Додадете дополнителен сјај во вашата празнична колекција украси со овој празничен украс Од Снегулка. Овој украс е двостран, нагласен со сјај и совршен за сите стилови на декор. Изработен е од издржлив стиропор. Викерман 13.75 " Црвен Стиропор Сјај Снегулка Божиќ Украс.

Им се допаѓа и на купувачите..