• Ново
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1987-Шевролет Р Приградски Лево Издувни Колектор Хардвер Комплет
zoom_in

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1987-Шевролет Р Приградски Лево Издувни Колектор Хардвер Комплет

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

1987-1988 Шевролет Р20 Приградски Лево Издувен Колектор Хардверски Комплет Белешки Тип На Пакување : Кутии Години : 1987 1988се вклопува Мотори : оем #с : 9442012 Атрибути на производот : Болт Одделение : Одделение 8 Калифорнија Предлог 65 : Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета Www.p65warnings.ca.gov Куче Точка Фенер : Нема Точка Одделение : Стандардна Должина Замена : 69.55 Мм Брил : Метал Пакет Содржина : 6 Завртки Пилот Точка Фенер : Без Конец Големина #1 : М10-1.50 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1987 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..