• Ново
Џуди Мажи Тренерка Во Собата Качулка Повик Џогер Поставува Две Трчање Дуксери+Панталони Облека Салата Темно Сива С
zoom_in

Џуди Мажи Тренерка Во Собата Качулка Повик Џогер Поставува Две Трчање Дуксери+Панталони Облека Салата Темно Сива С

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Пол : Мажи, Маж, Момчешки Стил : Комплет За Носење Салон За Мажи, Комплети Тренерки Со Качулка, Облека За Џогер, Дуксери+Комплет За Џогери За Спортски Панталони, Зимска Топла Салонска Облека Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Врвка За Влечење, Боја На Зрак : Бела, Беж, Розова, Жолта, Портокалова, Црвена, Виолетова, Сива, Црна, Темно Сина, Темносина, Кралска Сина, Кларет, темно зеленило : L, Xl, 2xl, 3xl Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Hoodedtop Должина : Хипспантс Должина : Должина На Долги Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1. Материјал : добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро 2. Дизајн : врат Со Качулка, дуксери, долг ракав, лежерни лабави дуксери со цврста боја со врвки со џебови3. Карактеристики : Долг ракав, врат со качулка, еднобојна боја, џебови, моден костум за облека за тренерки.4. Совршен за winter зима зима погоден за различни прилики.Како што се носете секојдневно, забави, спорт, трчање, вечера, секојдневно на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Материјалот е многу мек И удобен Совршен За мода и елегантен дизајн,го прави погоден за секое секојдневно носење.6. Дуксерите и панталоните се навистина модни и лежерни. Ткаенината е многу мека. Содржина на пакетот : 1 х Маскиран Дуксер1 х Панталони За Пот : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Меки Тренерки Со Качулка Дуксери+Панталони За Суи, Комплет За Есенска Зимска Салонска Облека, Дуксери за Џогери. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Машки Set Зима Удобни Дуксери Салон Во Собата, Повик Качулка Џебови Вратот Дуксери Во Собата, Еднобојна Руно Облека Облека, Мажите Раглан Долги Ракави Дуксер Врвка Долга Панталони Салон Во Собата. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Костимот Совршен За Секојдневен, Празник, Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Одмор, Тенис, Секојдневно. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Им се допаѓа и на купувачите..