• Ново
Попкреација Ѕид Таписерија Ноќно Небо Облачно Супер Месечина Дом Фрли Спална Соба Дневна Соба Декоративни Виси
zoom_in

Попкреација Ѕид Таписерија Ноќно Небо Облачно Супер Месечина Дом Фрли Спална Соба Дневна Соба Декоративни Виси

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Висококвалитетна полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови. Висококвалитетна полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови.

Им се допаѓа и на купувачите..