• Ново
Деца Дете Момче Девојки Облека Спорт Секојдневна Вратоврска Боја Отпечатоци Кратки Ракави Маица Еластична Половината Шорцеви Постелнина За Бебиња
zoom_in

Деца Дете Момче Девојки Облека Спорт Секојдневна Вратоврска Боја Отпечатоци Кратки Ракави Маица Еластична Половината Шорцеви

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Лето. Пол : Девојки. Тип на патарн : Боја За Вратоврска. Тип на ракави : Кратки Ракави. Прилика : секојдневно носење, секојдневно, играње надвор, забава, училиште, роденденски подарок, фотосесија и така натаму. . Големина шема : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 52см/20,47" Горна Должина : 34см/13,39" Должина На Шорцеви : 20см/7,87"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Биста : 56см/22,05" Горна Должина : 37см/14,57" Должина На Шорцеви : 22см/8,66"Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 60см/23,62" Горна Должина : 40см/15,75" Должина На Шорцеви : 24см/9,45"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 64см/25,20" Горна Должина : 43см/16,93" Должина На шорцеви : 26см/10,24"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години Биста : 68см/26,77" Горна Должина : 46см/18.11" Должина На Шорцеви : 28см/11.02"Големина : 130 препорачана возраст : 6-7 години биста : 72см/28.35" горна должина : 49см/19.29" Должина На Шорцеви : 30см/11.81"Големина : 140 препорачана возраст : 7-8 години биста : 76см/29.92" горна должина : 52см/20.47" должина на Шорцеви : 32см/12.60" Дизајн : дете момче девојка кратки панталони облека. Краток Ракав, Вратоврска Боја Печатење, Круг Вратот Дизајн Маица, Пар Со Боја Црни Кратки Панталони, Многу Мода. Добредојдовте Дома Бебе Девојка Добредојде Бебе Девојка. МАТЕРИЈАЛ : Ние Ги Произведуваме Сите Наши Комплети за Меко И Растегливо, Но Сепак Издржливо Чувство. Ова Значи Дека Нема Иритација и Целодневна Удобност за Кожата на Вашето Бебе. Бебе Работи За Девојки Падне Облека за Тинејџери Девојки. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Топ+1 ПАРЧИЊА Шорцеви Бебе Девојка Примање Ќебе И Лента За Глава Средна Девојка Облека. Погоден За 1-8 Години Дете Деца Девојки Јуниори Облека За Тинејџерски Девојки Новороденче Пакет. ПОВОД : Костумот Е Погоден за Различни Прилики, Како Што Се Забава, Одмор, Дневно, Спиење, Спорт, Семејна Забава, Туризам Итн. Девојка Облека 4t Бебе Подарок Постави Девојка.

Им се допаѓа и на купувачите..