• Ново
Компатибилен APC SMART-UPS 700VA SU700NET Батерија - Компатибилен УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува F До F Терминални Адаптери
zoom_in

Компатибилен APC SMART-UPS 700VA SU700NET Батерија - Компатибилен УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува

DEN 879.84

Износ
check Во продавницата.

2 X Пакет Компатибилен APC SMART-UPS 700 VA SU700 NET Батерија - Компатибилен UB1290 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 9 Ah, 9000m Ah, F1 Терминал, AGM, SLA) - Вклучува 4 F1 До F2 Терминални Адаптери Ве Молиме запомнете : Ова е почетен Дел за замена на Брендот На Батеријата, А не производ OEM. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. 2 X Пакет Компатибилен APC SMART-UPS 700 VA SU700 NET Батерија - Компатибилен UB1290 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 9 Ah, 9000m Ah, F1 Терминал, AGM, SLA) - Вклучува 4 F1 До F2 Терминални Адаптери.

Им се допаѓа и на купувачите..