• Ново
Менс оз. Ултра Памучен Резервоар Пакет
zoom_in

Менс оз. Ултра Памучен Резервоар Пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

100% претходно испукан памук; ленти за вратот и рацете; шиење со двојна игла на долниот раб; Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер; Спортската Сива е 90% памук, 10% полиестер; Гилдан менс 6 мл. Ултра Памучен Резервоар 5 Пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..