• Ново
Уличен Знак Детско Име Соба Знак
zoom_in

Уличен Знак Детско Име Соба Знак

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Добијте забавен новитет уличен знак за вашиот дом и канцеларија и покажете ја вашата смисла за хумор.Барате забавен, урнебесен уличен знак што ќе виси на вашата кабина или во вашата "човечка пештера"? Ако е така, Потпишувањето ги има сите слатки, смешни, смешни, па дури и нови знаци поврзани со работата што ги барате!Нешто за Секоимаме широк спектар на знаци од Американско производство исто како овој знак што ќе ја скокотка вашата смешна коска, ќе ги насмее другите, па дури и ќе го покаже вашиот лут став.Направено До Последноовој знак може да се наведнува без да се скрши и никогаш нема да се скрши или пукне, шарените букви ќе траат цел живот во затворени простории и до 4 години на сонце за надворешна употреба.Детали за производот : Претходно Дупчени Дупки За Монтирање На Опциите За Алуминиумски И Пластични Знаци За Внатрешна И Надворешна Корисност И Опции За Еднострана Големина Отпорни На Избледување : 4" X 18" Пластичен Знак, 6" X 24" Пластичен Знак, 7" X 30" Пластичен Знак, 8" X 36" Пластичен Знак, 4" X 18" Алуминиумски Знак, 6" X 24" Алуминиумски Знак, 7" X 30" Алуминиумски Знак, 8" X 36" Алуминиумски Знак, 1,5" X 7"-3 Пакет Налепници, 2" X 9" Налепница, 3" X 14" Налепница, 4" X 18" Декал Направена Во Usaoutdoor Издржлив Алуминиум, Пластика, Винил Налепница Направена Со Мастило Од Врвен Степен Кликнете На "Додај Во Кошничка" За Да Го Добиете Вашиот Уличен Знак Денес И Уживајте Во Добар Смејте Се Секој Пат Кога Ќе Поминете! Гордо НАПРАВЕНО Во Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Големина На Знакот : 8 "Х 36". Совршен Подарок-Добар За украсување работен простор или виси во дувло, овој новитет знак прави одличен подарок за секого. Брзо и Лесно Монтирање-Доаѓа со претходно исечени дупки за монтирање за закачување.

Им се допаѓа и на купувачите..