• Ново
Авамо Дами Анти-Лизгање Пумпа Затворени Круг Пети Пумпи Партија Марија Џејн Вино Црвено-Средна Пета 7.5
zoom_in

Авамо Дами Анти-Лизгање Пумпа Затворени Круг Пети Пумпи Партија Марија Џејн Вино Црвено-Средна Пета 7.5

DEN 598.56

Износ
check Во продавницата.

5, САД 8, САД 8. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Мек Кожен Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед.

Им се допаѓа и на купувачите..