• Ново
МОТОРНИ ПРОИЗВОДИ RY БРЗО НЕАКТИВЕН РЕЛЕ Одговара изберете: 1982-BUICK ВЕК, 1982-OLDSMOBILE CUTLASS CIERA
zoom_in

МОТОРНИ ПРОИЗВОДИ RY БРЗО НЕАКТИВЕН РЕЛЕ Одговара изберете: 1982-BUICK ВЕК, 1982-OLDSMOBILE CUTLASS CIERA

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

СТАНДАРДНИ МОТОРНИ ПРОИЗВОДИ RY34 СТАНДАРДНИ МОТОРНИ ПРОИЗВОДИ RY34 висококвалитетни композитни куќишта штитат од сурови температури и тешки под услови на хаубата. Одликувајќи месинг или бакар контакти каде што е наведено за продолжено абење. Сите делови се произведени според строгите барања за квалитет. Нашите погони СЕ СЕРТИФИЦИРАНИ TS16949 И ISO9001 што гарантира дека секој дел е вистинскиот дел за вистинското возило. Како глобален производител на оригинални производи за палење опрема, одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на целиот производствен процес од компонента до готов производ. Брзо Реле Во Мирување. Дополнителни Карактеристики Волти : 12. Одговара Изберете : 1982-1984 БУИК ВЕК 6 Цил 3 Л 1982-1985 ОЛДСМОБИЛ КИТЛАС циера 6 Цил 3 Л 1985 БУИК ВЕК 6 Цил 2.8 Л 1982-1984 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 6 Цил 4.3 Л 1982-1983 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 6 Цил 4.3 Л 1982-1984 буик регал 6 цил 4.3 Л 1982-1983 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 6 ЦИЛ 4.3 л 1982-1984 ОЛДСМОБИЛ Кале КАЛЕ 6 ЦИЛ 4.3 Л 1985 БУИК ЕЛЕКТРА 6 ЦИЛ 3 л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..