• Ново
Tuphell Industries Современа хаотична спирална форма сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн до јуни Ерика Вес
zoom_in

Tuphell Industries Современа хаотична спирална форма сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн до

DEN 612.16

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : модерна уметност, апстрактна, форми, пискање, сина боја. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Им се допаѓа и на купувачите..