• Ново
Сите Деца Сина И Сива Ајкула Дете Дремка Мат Со Перница И Ќебе
zoom_in

Сите Деца Сина И Сива Ајкула Дете Дремка Мат Со Перница И Ќебе

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Се Што Деца ајкула тематските сива и сина дете дремка карактеристики вграден во рачки од надвор за лесен транспорт до дневен престој, предучилишна или патување до баби, едноставно се тркалаат и да си одат! Оваа удобна подлога за дремка од предучилишна возраст е ќебе, перница и подлога за дремка сите во едно. Вклучува ознака за име за персонализирање со името на вашето дете. Се Што Деца Ајкула Дете Дремка мат е дете перница, ватиран дремат мат и ќебе сите во едно. Завиткајте и одете, подлогата има вградени рачки однадвор за лесен транспорт. Совршено за вашето дете да оди на дневен престој, училиште или викенд кај баби. . Има пригодна ознака за име за персонализација. Забавен дизајн на ајкула, предниот дел на подлогата има ајкули и други риби во задебелени бои, а задниот дел е цврста морнарица.

Им се допаѓа и на купувачите..