• Ново
Каролини Богатства BB1070-BL-ИЛИ-PW Boykin Spaniel Burlap И Портокал Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1070
zoom_in

Каролини Богатства BB1070-BL-ИЛИ-PW Boykin Spaniel Burlap И Портокал Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1070

DEN 191.04

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства BB1070-BL-ИЛИ-PW1414 Boykin Spaniel Burlap И Портокал Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1070, Boykin Spaniel Burlap И Портокал Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1070. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Им се допаѓа и на купувачите..