• Ново
Принстон Четка Катализатор Политип Кратка Рачка Наежвам Четка, Рамен Шејдер, 12
zoom_in

Принстон Четка Катализатор Политип Кратка Рачка Наежвам Четка, Рамен Шејдер, 12

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа четка со синтетички влакна има индивидуални влакна кои се поделени за да ги реплицираат природните знамиња на најдобрата природна четка. Секоја коса има два до три различни совети, што и овозможува на четката да држи поголем волумен на боја, истовремено обезбедувајќи помазна апликација. Главата на четката е цврста, но реагира, и за разлика од природните влакна на свињите, го задржува вистинскиот интегритет во водата. Дизајнирана за употреба со тешки акрилни и маслени бои, оваа четка за кратка рачка е идеална за употреба со тешки медиуми, гелови и пасти. Совети за знаме за да ги реплицирате најдобрите Влакна За Чунгкинг, Најдобар капацитет за задржување на бојата и задржување на обликот, Практични и економични.

Им се допаѓа и на купувачите..