• Ново
StarTech.com ITB20D Dc Адаптер За Напојување-20V, 3.25 A-Универзален Ac Dc Адаптер За Напојување-Надворешен Пински Терминален Блок
zoom_in

StarTech.com ITB20D Dc Адаптер За Напојување-20V, 3.25 A-Универзален Ac Dc Адаптер За Напојување-Надворешен Пински Терминален

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

ITB20 D3250 DC Адаптер За Напојување-20 V, 3.25 A-Универзален Ac Dc Адаптер За Напојување-Надворешен 2 Pin Терминален Блок (ITB20 D3250) терминален блок адаптер за напојување е дизајниран за индустриски производи. Користете како надворешен алтернативен извор на енергија, замена или резервно напојување за индустриски УСБ-центри кога е недостапна доволна моќност на автобусот. Вклучува регионални приклучоци приклучоци ЗА NA/JP, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА И ANZ. Вклучува приложен терминален блок со два проводници. Вклучува дополнителен терминален блок со три проводници.

Им се допаѓа и на купувачите..