• Ново
Фурхавен Пет Производи Ватиран Ортопедски Софа Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Кафе, Џамбо Плус
zoom_in

Фурхавен Пет Производи Ватиран Ортопедски Софа Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Кафе, Џамбо Плус

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : . Џамбо плус - ДИЗАЈНИРАН ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ : класичниот зајакнат дизајн на софата промовира крајна удобност и безбедност, обезбедувајќи поддршка за ортопедско перниче со висока мансарда, како и супер пријатен простор за гнездење и дупчење за кучиња И мачки-ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : софата за миленичиња содржи четкана ватирана ткаенина која е нежна за носот и шепите за зголемена удобност при гушкање И закопување - ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : цврстиот ортопедски основата од пена е Густа И ГУСТА ЗА МАКСИМАЛНА Мансарда и цврста удобност, додека оградите за зајакнување исполнети со пената ги поддржуваат вратот, грбот, колковите и зглобовите; и двете помагаат да се олесни непријатноста и да се поттикне мирен сон - детали за производот : кафе; ЏАМБО плус, 53" х 42" х 9,5" (5" пена; површина за спиење : прибл. 40" х 36") - ДОСТАПНИ ВАРИЈАНТИ : креветот доаѓа Во Кафе, Црвено Вино, Наздравено Кафеаво, Морнарица, Сребрено Сиво и Железно Сиво; достапен е и Во Мала, Средна, Голема, Џамбо И Џамбо Плус - ЛЕСНА НЕГА : отстранливиот капак за кревет за кучиња е целосно машински за перење за ваша погодност; за поконкретни упатства за перење, ве молиме погледнете ја ознаката за закачување и/или етикетата на цвест (доколку Е применливо) - УВЕРУВАЊЕ НА КЛИЕНТИТЕ : производот доаѓа со 90-дневно ограничено покривање ОД МАТЕРИЈАЛНИ дефекти и исто така може Да Се Квалификува За Нашата 60-Дневна Безгрижна Програма; Се Применуваат Ограничувања : купувањата од Неовластени Препродавачи од 3-Та Страна Може Да не Бидат Покриени Со furhaven-Не Се Погодни за домашни Миленици со прекумерно никнување на забите или деструктивно однесување за џвакање.

Им се допаѓа и на купувачите..